Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

360 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter, rritet konkurrenca per Chiesa: eshte Guardiola ai qe…

Sky – Inter, rritet konkurrenca per Chiesa: eshte Guardiola ai qe…
Bujar Berishaj

Sic raporton Sky Sport, Manchester City i Pep Guardiola po shikon ne Itali per merkaton e ardhshme.

Dhe syte e Citizens duket se jane tek nje objektiv i klubit zikalter, fjala eshte per Federico Chiesa.

Kampionet e Anglise jane duke monitoruar situaten e lojtarit pas te cilit eshte prej kohesh edhe Inter me lojtarin qe pelqehet nga dirigjenca interiste.

Fiorentina, ne cdo rast, nuk duket se ka ndonje synim per te shitur lojtarin gjate veres.

Por klubi viola mund te heq dore nga lojtari i krahut italian nese paraqitet ndonje oferte me shifra marramendese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.