Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,202 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter ruan bazen: me te miret nuk do te shiten?

Sky – Inter ruan bazen: me te miret nuk do te shiten?
Bujar Berishaj

Kur flitet per merkaton, Roberto Mancini eshte nje qe kerkon te mos i mungoj asgje. Kerkesat e tij do te finalizohen ne nje skuader gjithmone e me shume konkurruese.

Fakti qe mungon Champions League kufizon fuqine e blerjes se zikalterve, por do te provohet qe te hidhen bazat per te ardhmen duke nisur nga siguria e ruajtjes se bazes se skuadres edhe per sezonin tjeter.

Handanovic, Miranda, Murillo, Brozovic, Kondogbia, Perisic dhe Icardi, jane te gjithe lojtare te zgjedhur nga ai, dhe qe sipas Sky Sport, duhet te qendrojne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.