Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

811 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Sassuolo, dikush nga klubi nuk ka pelqyer qe lojtaret dje ishin me femijet

Sky – Inter-Sassuolo, dikush nga klubi nuk ka pelqyer qe lojtaret dje ishin me femijet
Bujar Berishaj

Inter-Sassuolo dhe momentet pas perfundimit te saj qe ishin vetem momente nervozizmi.

Por, para fillimit te saj, lojtaret e Interit ben nje gjest qe na ra ne sy te gjitheve. Ata u futen ne fushe me femijet e tyre ne krah.

Por duket se klubit nuk i ka pelqyer ky gjest qe lojtaret jane futur ne fushe me lojtaret e tyre sepse eshte konsideruar si nje ceremoni tipike e fundit te sezonit.

Pra, sikur cdo objektiv te ishte venitur dhe te ishte i pamundur per t’u arritur e qe ne rastin e Interit kjo gje nuk vlente sepse ajo dje ishte ndeshje shume e rendesishme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.