Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

1,349 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Skriniar, cdo gje e mbyllur per rinovimin deri ne 2023: firma ceshtje javesh

Sky – Inter-Skriniar, cdo gje e mbyllur per rinovimin deri ne 2023: firma ceshtje javesh
Inter Club Staff

Cdo gje e mbyllur per rinovimin e Milan Skriniar. 

Sipas asaj qe thuhet nga Sky Sport, marreveshja me Interin eshte gjetur per 3 milione euro plus bonuse bonuse deri ne vitin 2023.

Tani mungon vetem firma e cila pritet ne javet e ardhshme.

Tratativa eshte bere nga vete mbrojtesi sllovak pa ndihmen e agjenteve dhe eshte mbyllur pas shume muajsh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.