Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

640 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Inter-Torino, ky eshte formacioni i mundshem i zikalterve: duket se Nainggolan…

Sky –  Inter-Torino, ky eshte formacioni i mundshem i zikalterve: duket se Nainggolan…
Inter Club Staff

Duket se Sky ka bere nje parashikim se kush do te jete formacioni i Interit ne ndeshjen ndaj Torinos te dielen qe sot. 

Ata kane ndjekur nga afer stervitjen dhe punen e grupit nen urdhrat e Luciano Spallettit ne Appiano Gentile dhe kane dale ne perfundimet e para.

Konfirmohet progreset e Radja Nainggolan i cili eshte ne fund te rekuperimit dhe do te rikthehet keshtu pas rreth nje muaji jashte fushave per nje problem muskular.

Nese do te ishte per mesfushorin belg, ai do te luante nga minuta e pare por me realiste nje situate qe e shikon ate ta nise ndeshjen nga pankina.

Me specifikisht ai sot eshte stervitur me skuadren por pas stervitjes me grupin eshte perqendruar ne nje stervitje individuale qe te shpejtoje rikthimin e tij ndersa Icardi dhe shoket e tij kane vazhduar stervitjen taktiko-teknike.

Por cili do te jete formacioni i Interit? Ky eshte parashikimi i Sky Sport:

Samir Handanovic

Sime Vrslajko 

Milan Skriniar

Miranda

Asamoah

Brozovic

Matias Vecino

Politano

Lautaro Martinez

Ivan Perisic

Mauro Icardi

Paraqitja grafike nga Sky Sport: 

No automatic alt text available.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.