Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

368 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi dhe merkato me parameter zero: Radha e Criscito? Per Bernard…

Sky – Interi dhe merkato me parameter zero: Radha e Criscito? Per Bernard…
Inter Club Staff

Interi po studion mire merkaton me parameter zero.

Pervec interesimit shume te madh per Stefan De Vrij, per momentin nuk regjistrohen te reja te medha per sa i perket Bernard te Shakhtar Donetsk, lojtar i propozuar nga agjentet e tij tek Interi ne javet e fundit.

Por, ka te reja nderkohe per sa i perket Mimmo Criscito.

“Ne ditet e kaluara – lexohet ne faqe ne Gianlucadimarzio.com – ka pasur nje takim me agjentin e lojtarit, Andrea D’Amico, i cili ka dashur te kuptoje qellimet e klubit zikalter por per momentin Genoa duket me e interesuara nga te gjithe sepse i ka ofruar lojtarit nje kontrate pese vjecare (te cilen Interi nuk ja ofron) si dhe nje te ardhme si drejtues.”

“E kur e mendon, dashuria e lojtarit te Zenit per skuadren e Genoas nuk eshte dicka e re. Edhe pse ndodh rralle ne futboll, ndonjehere zemra komandon.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.