Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,172 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi do te shese dhe me pas do te hidhet me koke ne merkato. Ja cfare kerkon Mancini…

Sky – Interi do te shese dhe me pas do te hidhet me koke ne merkato. Ja cfare kerkon Mancini…
Inter Club Staff

Sic tregon Luca Marchetti per Sky Sport 24, me perpara se Interi te hidhet ne sulm per nje mesfushor, do i duhet te shese. Kandidatet per tu larguar jane M’Vila, Osvaldo, Krhin dhe Mbaye.

Pelqehen shume Suarez dhe Lucas Leiva, e ne sfond eshte gjithmone Diarra. Mancini, kur dha emrat per merkaton, kishte dhene dy prioritete: dy sulmuesit e krahut te cilet i donte me ngulm. E idealja do te ishte nese do te kete edhe dy mesfushore cilesore dhe nje nje mbrojtes qendre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.