Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,029 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi e vendosur mbi Borinin: Ka optimizem. Guarin, po provohet me…

Sky – Interi e vendosur mbi Borinin: Ka optimizem. Guarin, po provohet me…
Inter Club Staff

Interi duket se eshte hedhur ne nje sulm te vertete per Fabio Borini. Sipas asaj qe tregon Sky Sport, ne fakt, sulmuesi i Liverpool eshte i preferuari i Interit ne keto momente.

“Ka optimizem deri tani edhe pse Liverpool ka thene cdo here qe eshte telefonuar jo per huazimin”, tregojne disa burime te Sky Sport. Nderkohe per sa i perket Guarin, ne fakt, pas jo qe Interi i ka thene Valencia eshte Gallatasaray e interesuar. Interi deshiron ta shese vetem perfundimisht dhe nuk ka asnje shans qe ai te largohet ne huazim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.