Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 24, 2020

Scroll to top

Top

235 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi interesohet per Cyril Thereau. Ndersa per Rojo…

Sky – Interi interesohet per Cyril Thereau. Ndersa per Rojo…
Xhorxh Gellci

Interi informohet per Cyril Thereau, i cili ka bere shume mire tek Chievo ne sezonin e shkuar, dhe i ka bere disa skuadra te medha ne Serine A te levizin. Kete shkruan Gianluca Di Marzio nga websiti i tij: “Interi ka kerkuar informacione per Thereau, qe pelqehet shume edhe tek Roma dhe Milan. Ndersa nuk ka ndonje konfirmim per interesim te Interit per Marcos Rojo, argjentinas i Sporting Lisbones. Mbrojtesi pelqehet shume tek Catania, qe eshte duke provuar dhe ka nisur tratativat.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.