Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

1,052 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Interi ka gjetur alternativen e Nainggolan. Oferte per Wellington. (VIDEO)

SKY – Interi ka gjetur alternativen e Nainggolan. Oferte per Wellington. (VIDEO)
Xhorxh Gellci

Emer i ri per mesfushen e Interit. Shoqeria zikalter po vlereson alternativa, ne rast se nuk do te jete e mundur te arrihet tek Radja Nainggolan. Ju kemi treguar edhe me pare per te, vjen nga Brazili dhe behet fjale per Wellington Aparecido Martins, me shkurt Wellington. Luan me San Paolo dhe eshte i vitit 1991. Ka luajtur 90 ndeshje me San Paolo. Sipas Sky Sport, shoqeria zikalter ka ofruar 5 milion, por Sao Paolo ofron 12. Mbi te eshte edhe Porto.

Me poshte keni nje video per tu njohur me mire me te:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.