Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

564 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi ka ofruar Campagnaron tek Roma dhe do te bleje…

Sky – Interi ka ofruar Campagnaron tek Roma dhe do te bleje…
Inter Club Staff

Interi i ka ofruar Hugo Campagnaron Romes.

Mbrojtesi argjentinas tashme duket se do te largohet me siguri nga Appiano ne kete sesion merkatoje duke pare raportin e komplikuar me Mazzarrin. Roma po e mendon seriozisht nje operacion te tille.

Nderkohe zikalterit – shpjegojne tek Sky – do te blejne nje mbrojtes tjeter duke pare veshtiresite per Rolandon. Interit i pelqen shume Gaston Silva, lojtari i Defensor Sporting.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.