Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 29, 2020

Scroll to top

Top

1,417 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi kontakte te rendesishme me Leccen per huazimin e Pinamontit

Sky – Interi kontakte te rendesishme me Leccen per huazimin e Pinamontit
Inter Club Staff

Kontakte ndermjet Interit dhe Lecce per huazimin e Andrea Pinamontit.

Kete gje tregon redaksia e Sky Sport gjate transmetimit te emisionit “Calciomercato-L-Origninale” dhe kjo gje eshte konfirmuar edhe nga redaksia e Fc Inter News.

Keshtu, skuadra puljeze eshte shtyar ne garen per te siguruar sherbimet e sulmuesit te ditelindjes 1999, protagonist i madh ne Boterorin Under 20 me bluzen e kombetares.

Interi eshte e gatshme ta lere te largohet ne huazim dhe nuk deshiron ta shese perfundimisht ate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.