Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

267 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi mundohet te shese. Per Paulinhon duhen…

Sky – Interi mundohet te shese. Per Paulinhon duhen…
Xhorxh Gellci

Andrea Paventi ne mikrofonat e Sky Sport 24, eshte pergjigjur keshtu per merkaton zikalter: “Tani kerkohen ne merkato tre ose kater emra funksionale per modulin e Mazzarrit per te kuptuar me vone nese keta lojtare mund te merren apo jo. Per Paulinhon duhen 8 milion me shume sesa shume prej 12 milion qe u ofrua ne janar. Paulinho eshte treguar i qarte se nuk i vjen keq te qendroje ne Brazil, dhe ne qofte se ai largohet te gjitha palet duhet te ngelen te kenaqura. Duke ditur se klauzola eshte prej 20 milion euro, gjithcka duhet te vleresohet me kujdes. Gjithsesi, tani po mendohet ne fillim per shitjet, por natyrisht duke mos shitur asnje lojtar me cmim te ulet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.