Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi ne oren 11 ka filluar stervitjen, pas dreke niset per ne Palermo. Dyshimet e Piolit…

Sky – Interi ne oren 11 ka filluar stervitjen, pas dreke niset per ne Palermo. Dyshimet e Piolit…
Inter Club Staff

Sic tregon Massimiliano Nebuloni per Sky Sport 24, Interi ka nisur stervitjen ne oren 11 kete mengjes ne Appiano Gentile.

Pas drekes, me pas, ne oren 14.30 skuadra do te largohet nga qendra sportive drejt aeroportit te Malpensas me destinacion Palermon.

Dyshimet per Piolin per sa i perket formacionit do te zhduken vetem pas stervitjes. Per momentin mbetet ne balotazh Medel dhe Murillo. Joao Mario pritet te pushoje kete ndeshje dhe ta nise nga stoli. Nderkohe, Banega pritet te luaje nga minuta e pare dhe me shume mundesi edhe Brozovic gjithashtu. Por Pioli ka perpara nje seance te plote stervitore per te vendosur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.