Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 23, 2020

Scroll to top

Top

656 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi nuk dorezohet per Nainggolan. Se shpejti do takoje…

Sky – Interi nuk dorezohet per Nainggolan. Se shpejti do takoje…
Xhorxh Gellci

Perseri Gianluca Di Marzio, nga Sky Sport, jep te rejat per levizjet e merkatos qe i takojne Interit, vecanerisht ne frontin Radja Nainggolan: “Eshte duel i vertete mes Interit dhe Romes per Radja Nainggolan. Edhe pse Roma ka bere levizjen e para dhe e ka ne dore situaten, kjo nuk do te thote se Interi eshte dorezuar apo duhet te dorezohet. Dhe shume shpejt, pervec takimit me Cagliarin, tani Interi do te takoje edhe agjentin e lojtarit per te bere hapa perpara edhe ne kete drejtim. Gara per Nainggolan fillon te behet me e nxehte.

Edhe pse per momentin Roma eshte perpara per faktin se ka patur kontakte me agjentin e lojtarit, vete Nainggolan e ka bere te qarte para pak oresh se nuk ka vendosur per asnje ekip. Keshtu qe nuk do te jete e veshtire per Interin te vendose luften ne barazpeshe pas takimit me Nainggolan

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.