Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

844 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Interi po studion Napolin: mengjesi i dedikuar per videot. Pioli keto dite…

Sky – Interi po studion Napolin: mengjesi i dedikuar per videot. Pioli keto dite…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni ne lidhje direkte per Sky Sport nga Appiano Gentile, tregon te fundit rreth Interit dhe flet gjithashtu edhe per pasditen e lire per lojtaret dje te cilet me pas jane rikthyer te gjithe ne Appiano brenda darkes.

Gazetari tregon se Stefano Pioli po punon sidomos me fazen mbrojtese, ajo qe ka dhene me shume probleme ne javet e fundit, por jo vetem: “mengjesi ka qene totalisht i dedikuar per videot e kundershtareve, ku eshte kerkuar te gjenden pika te dobta re Napolit dhe te krijohet nje strategji per te vene ata ne veshtiresi. Nuk duhet harruar se Napoli eshte skuadra qe ka fituar me shume pike ne transferte ne kete sezon.” – nenvizon Nebuloni.

Nga humbja me Fiorentinen, lojaret, kane punuar shume, sidomos nga ana psikologjike dhe Pioli do te konfirmoje te gjithe skuadren e ndeshjes se fundit per ti treguar qe i ka kuptuar veshtiresite ne ndeshjet e fundit por shpreson ne nje reagim te tyre.

Eshte e mundur qe kunder skuadres se Sarrit, Pioli do te kerkoje nje vendosje taktike me te kthyer prapa por te perbere me te njejtet lojtare si ndaj Fiorentines.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.