Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

875 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Interi pret Nainggolan. Do te merret Wellingon vetem ne rast se…

SKY – Interi pret Nainggolan. Do te merret Wellingon vetem ne rast se…
Xhorxh Gellci

Nainggolan eshte zgjidhja e pare per mesfushen e Interit. Massimiliano Nebuloni, gazetar i Sky prane zikalterve ben permbledhjen e ceshtjes te merkatos persa i perket mesfushes te Interit, me Wellington qe ka hyre bindshem ne gare: “Interi do te provoje perseri te marre Nainggolan. Ai eshte objektivi i pare i Mazzarrit. E njeh futbollin italian dhe do te ishte perfekt per trainerin e ri, por gjithsesi zikalterit nuk mund te presin pafundesisht. Per kete arsye vleresohen edhe alternativat dhe Wellington eshte afer. Marreveshja me shoqerine braziliane nuk ka ardhur akoma, edhe pse kartoni i lojtarit nuk i takon vetem Sao Paulo. Megjithate me shume rendesi ka marreveshja me lojtarin, dhe Interi e ka arritur ate. Megjithate do te pritet edhe pak per Nainggolan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.