Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

721 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Isla – Inter shume afer. Me 6 milion mund te mbyllet

SKY – Isla – Inter shume afer. Me 6 milion mund te mbyllet
Xhorxh Gellci

Ashtu sic raporton Luca Marchetti nga Sky Sport 24, Interi eshte shume prane Mauricio Isla. Kerkesa e Juventus per gjysmen e kartonit te lojtarit eshte per shtate milion e gjysem, ndersa Interi shkon deri ne 5. Megjithate, me 6 milion duket sikur marreveshja mund te mbyllet. Me te ardhurat e fituara nga shitjet e Donatit dhe Caldiroles, Interi mund te financoje kete tratative.

Pra, per momentin Isla eshte lojtari i krahut me i mundshem per t’ju bashkuar zikalterve, por duke marre parasysh lojen e Mazzarrit, e cila bazohet shume tek krahet, mund te mos jete i vetmi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.