Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

242 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Isla, me pare nje takim me Juven. Dhe Interi…

SKY – Isla, me pare nje takim me Juven. Dhe Interi…
Xhorxh Gellci

Sipas Sky, dita decizive per Mauricio Isla mund te jete neser. Sic raporton per SkySport 24 Alessandro Sugoni, me pare pritet nje takim, i disati, mes perfaqesuesve te lojtarit dhe Juventusit per te percaktuar perfundimisht pozicionet e te dyja paleve. Ndersa Interi eshte i gatshem te futet bindshem ne loje sepse eshte shume i interesuar per lojtarin dhe deshiron t’ja dhuroje Mazzarrit sa me shpejt.

Nje gje eshte e sigurt: Isla eshte objektivi kryesor i zikalterve per krahun e djathte dhe ndjesite deri ne kete moment jane pozitive, ku rolin me te madh e luan deshira e lojtarit per tu transferuar ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags