Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

371 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Isla ne fund do te perfundoje tek Inter. Conte…”

SKY – Isla ne fund do te perfundoje tek Inter. Conte…”
Xhorxh Gellci

Mekatoja e Juventusit nuk eshte e mbyllur dhe lajmi u intereson ne menyre indirekte edhe tifozeve zikalter. Klubi bardhezi po kerkon akoma nje lojtar krahu dhe emrat jane gjithmone ata te Zuniga dhe Kolarov.

Sipas Sky Sport, Conte po shtyn gjithmone e me shume per te blere nje lojtar krahu, i cili do te sherbeje per te mbuluar vendin bosh qe do te lere Mauricio Isla, per te cilin behet gjithmone e me e mundshme mundesia per te shkuar ne skuadren e Walter Mazzarrit ne Milano. Pra nuk do do te jete vetem Wallace perforcimi i krahut per Interin. Trajneri po kerkon akoma perforcime te mundshme dhe i sherbejne lojtare funksionale me modulin e tij. Per ‘te luajtur ne sulm’, ashtu sic do ai, krahet jane themelore dhe kileni duket se eshte lojtari i duhur per kete rast.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.