Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,672 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ivan Perisic, vjen oferte zyrtare nga Tottenham: e refuzuar menjehere. Per Interin…

Sky – Ivan Perisic, vjen oferte zyrtare nga Tottenham: e refuzuar menjehere. Per Interin…
Inter Club Staff

Ivan Perisic do te qendroje tek Interi. Pankina ne Verona nuk duhet te genjeje askend sepse per Frank De Boer ai eshte nje titullar i padiskutueshem, nje yll i skuadres.

Sic tregohet nga SkySport, ne fakt, ne oret e fundit ka ardhur nje oferte me te vertete e majme nga ana e Tottenham per Kroatin, por klubi zikalter ka derguar mbrapsht menjehere oferte me nje ‘JO’ te madhe. Per Interin eshte i pashitshem dhe i pazevendesueshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.