Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,629 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ja cfare do i kerkoje Mancini Thohirit. Nderkohe Ausilio po niset per ne…

Sky – Ja cfare do i kerkoje Mancini Thohirit. Nderkohe Ausilio po niset per ne…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni tek Sky Sport 25 ka folur per merkaton zikalter.

Keto kane qene fjalet e gazetarit: “Mancini mund te kerkoje nje sulmues krahu i afte qe te dribloje kundershtaret dhe qe ka fantazi. Nje lojtar me pak fjale si Cerci apo Lavezzi. Si kosto ndoshta eshte me i arritshem Cerci. Nese shoqeria i ka vene vetes objektiv vendin e terete do te thote se dicka ne merkato do te behet e dicka e rendesishme madje. Ne Janar dihet se eshte e kote qe te blihet thjesht sa per te blere. Ausilio keto dite do te niset per nje tur Europian per te gjetur lojtare ne skadence apo me kosto te ulet qe do mund te riforcoje skuadren.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.