Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,311 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ja cfare i ka thene Mazzarri ekipit: “Kemi qene te vetmit qe…”

SKY – Ja cfare i ka thene Mazzarri ekipit: “Kemi qene te vetmit qe…”
Bujar Berishaj

Alessandro Alciato, ka zbuluar per Sky Sport mendimin e teknikut zikalter pas humbjes me Parmen dhe cfare i ka thene sot skuadres ne Pinetina:

“Para videos te ndeshjes kunder Parmes ka perseritur frazen: kemi qene te vetmit qe kemi mposhtur Sampdorian dhe ka nje arsye. Ne jemi Interi dhe duam te jemi Interi. Nuk ka gabime te pakorrigjueshme, duhet me shume perqendrim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.