Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

724 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ja kur do te kthehet Milito. Ndersa mbrojtja…

SKY – Ja kur do te kthehet Milito. Ndersa mbrojtja…
Xhorxh Gellci

Matteo Barzaghi, i derguari i Sky ne ndjekje te Interit, ben permbledhjen mbi situaten ne lidhje me Diego Militon, i cili po rekuperohet nga demtimi i shkurtit te shkuar: “Milito ngelet titullar ne sulmin e Interit. Nese nuk do te kthehet ne shtator, Princi do te jete gati per tetor gjithsesi. Tani per tani, do te luajne Palacio dhe Icardi me Belfodil, keta dy te fundit do te luftojne per nje post.

Ne te njejten seance, Barzaghi flet edhe per situaten e mbrojtjes. Sipas tij, Alexandar Dragovic pelqehet shume, por pista e fundit te con ne Angli. Zikalterit kane kerkuar Micah Richards tek Manchester City. Huazimi i mundshem i tij nuk do te rendonte ne bilancin e shoqerise dhe do ti jepte Mazzarrit nje lojtar shume te vlefshem. Ndersa ne frontin e ikjeve priten te largohen 2 nga Chivu, Ranocchia, dhe Silvestre.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.