Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

1,940 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ja si do te ishte Interi sebashku me Nainggolan

Sky – Ja si do te ishte Interi sebashku me Nainggolan
Inter Club Staff

Merkato e Interit ka hyre ne javen e saj te nxehte per te cilen inter.al ju foli edhe dje dhe Radja Nainggolan mbetet si nje objektiv potencial per mesfushen e Interit. Ai do te ishte njeriu ‘perfekt’ per Mazzarrin, por nuk eshte e thjeshte te negociosh me Cagliarin.

Sipas asaj qe referon Andrea Paventi nga studiot e Sky Sport 24, nese Radja Nainggolan do te vishej zikalter, Cambiasso do te luante ne ne qender te mesfushes sebashku me Belgun, dhe perpara tyre do te ishte Kovacic. Por ky operacion nuk duket aspak i lehte, sepse Cellino e vlereson Nainggolan plot 15 milion euro, dhe nuk ben asnje skonto.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.