Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

740 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Jonathan ne dyshim, WM dhe Guarin…

SKY – Jonathan ne dyshim, WM dhe Guarin…
Bujar Berishaj

Arrijne te reja sa i perket formacionit zikalter qe Mazzarri do te dergoj ne fushe kunder Sassuolos.

“Jonathan ka nje problem te vogel ne gju qe e ve ate ne dyshim – shpjegojne tek SkySport24. Ne anen tjeter po shkohet drejt ri-integrimit me kohe te plote te Guarin, qe ka hasur ne nje konfrontim me teknikun livornez. Mazzarri ka vene ne shenjester kolumbianin edhe me shembullin e Ranocchia, qe ishte afer largimit ne janar por tani eshte kapiten.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.