Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

986 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Jovetic, strategjia per te bindur Cityn

SKY – Jovetic, strategjia per te bindur Cityn
Bujar Berishaj

Gazetari dhe eksperti i merkatos, Luca Marchetti nga Sky Sport ka folur per merkatone Inter, duke konsideruar te ardhmen e nje lojtari qe ashtu si ne veren e kaluar, i intereson klubit zikalter: Stevan Jovetic.

Keto jane fjalet e tij: “Sulmuesi i Manchester City pelqehet prej kohesh nga Inter. Formula me te cilen drejtori sportiv Piero Ausilio do te provoi te bind Cityn qe ta shes lojtarin eshte e njejta qe ka bindur Bayernin per te shitur Shaqirin: huazim me obligim blerje te fiksuar ne 15-20 milione euro.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.