Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

830 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Juan Jesus ka refuzuar cdo oferte. Do te jete kapiteni i te ardhmes?

SKY – Juan Jesus ka refuzuar cdo oferte. Do te jete kapiteni i te ardhmes?
Xhorxh Gellci

Poston ne Twitter dhe Instagram mesazhe dashurie per Interin dhe per tifozet e tij praktikisht cdo jave. Juan Jesus, qe kur ka ardhur ne Itali, ka treguar se eshte shume i lidhur me ngjyrat zikalter.

Mazzarri e ka zgjedhur si shtylle te mbrojtjes te tij dhe Juan ka treguar me fakte se deshiron te qendroje gjate ne Milano. Ka refuzuar te gjitha ofertat ne vere (edhe me paga me te larta) dhe po diskuton per rinovimin. Do te jete ai kapiteni i ri i te ardhmes interiste?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.