Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

426 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Juan Jesus ne vend te Murillos, kthehet Eder nga minuta e pare

Sky – Juan Jesus ne vend te Murillos, kthehet Eder nga minuta e pare
Bujar Berishaj

Vijne nga Sky Sport te rejat e fundit sa i perket formacionit per ndeshjen kunder Empolit qe do te jete e fundit per Interin ne Meazza per kete sezon.

Duke pare skualifikimin e Murillos, Juan eshte provuar ne qender se bashku me Mirandan, ne krahe D’Ambrosio dhe Nagatomo. Sa i perket sulmit mund te jete radha e Eder qe se bashku me Perisic dhe Palacion duhet te formoj tridentin prapa kraheve te Icardit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.