Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

576 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Julio Cesar prane Napolit…

SKY – Julio Cesar prane Napolit…
Xhorxh Gellci

Vazhdojne tratativat per ta cuar Julio Cesar tek Napoli. Sic raporton Gianluca Di Marzio nga website i tij, Napoli eshte prane portierit dhe neser mund te jete dita e rendesishme per te mbyllur gjithcka. Punohet per te bindur Queen Park Rangers te pranojne huazimin e lojtarit. Nderkohe Roma po punon paralelisht per Morgan De Sanctis, i cili ka aprovuar destinacionin menjehere, por me pare Napoli duhet te mbylle per Julio Cesar.

Interi eshte shume prane mundesise per te luajtur kunder ish-portierit legjendar te Tripletes 🙁

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.