Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

551 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Julio Cesar tek Napoli: marreveshje me QPR, mungon

SKY – Julio Cesar tek Napoli: marreveshje me QPR, mungon
Ardis
  • On 10/07/2013, 13:01

Xhiro e portiereve ne horizont. Roma do te prese deri neser mbasdite Morgan De Sanctis, ndryshe do te hidhet ne sulm per Stefano Soerrentino te Palermos. Gjithsesi, Napoli po merret me Julio Cesarin; marreveshja me QPR eshte, por mungon miratimi i portierit brazilian: ish portieri i Interit kerkon 2,6 milione € ne sezon, Napoli ofron 2,2 milione €. Ne rast brenda nates se sotmenuk arrihet marreveshja midis Napolit dhe portierit, rrezikohet qe qe transferimi te zhvendoset ne Trigoria.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.