Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

496 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Juventus-Inter: Eder favorit ndaj Palacios per sulmin

Sky – Juventus-Inter: Eder favorit ndaj Palacios per sulmin
Bujar Berishaj

Kater dite larg ndeshjes Juventus-Inter ka akoma disa dyshime per Roberto Mancinin.

Do te pritet akoma pergjigjja e apelimit te Interit per Geoffrey Kondogbia (i skualifikuar per dy ndeshje, nese pranohet apelimi mund te luaj te dielen) qe mund te ndryshoj jo pak planet taktike te trajnerit, dyshimi me i madh mbetet ne sulm, aty ku Eder dhe Palacio jane ne balotazh per nje fanelle titullari per t’iu bashkuar Icardit, me ish-sulmuesin e Samp favorit ndaj argjentinasit. Kete raporton Sky Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.