Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

146 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ka mundesi qe te kete dhe nje goditje ne sulm. Milito…

Sky – Ka mundesi qe te kete dhe nje goditje ne sulm. Milito…
Ardis
  • On 30/05/2013, 21:02

Sipas asaj qe i referohet Sky, Diego Milito do te qendroj per nje kohe te gjate jashte planeve te Interit. Sulmuesi argjentinas nuk rekuperohet dot shpejt dhe keshtu qe me shume mundesi mund te kemi dhe nje goditje ne sulm per Interin e Mazzarrit derisa te rikthehet Princi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.