Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

742 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Ka nje tjeter emer per krahun e majte. Isla, Basla dhe Wan der Wiel?

SKY – Ka nje tjeter emer per krahun e majte. Isla, Basla dhe Wan der Wiel?
Xhorxh Gellci

Jo vetem Isla dhe Basta. Ka edhe nje tjeter emer per krahun e djathte te Interit: Mazzarrit i sherben nje lojtar krahu, dhe sic ka shpjeguar Gianluca Di Marzio, shoqeria zikalter pervec Isla dhe Basta, eshte kthyer te mendoje edhe per Gregory Van der Wiel qe deshiron te tregoje sa vlen dhe kerkon nje mundesi tjeter pas nje sezoni ne hije me PSG, prandaj mund te nisin kontaktet me Leonardon, ndoshta per nje huazim. Interi deshiron te riprovoje nese nuk do shkoje mire tratativa me Juventus per Isla ose me Udinesen per Basta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.