Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,955 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Ka vetem nje piste te mbetur per Fredy Guarin tashme…

Sky – Ka vetem nje piste te mbetur per Fredy Guarin tashme…
Inter Club Staff

Jane eleminuar nje e nga nje pretendentet per Fredy Guarin. Ne fillim Juventusi, i shtyre me force nga Thohir, me pas Napoli, dhe ne fund Manchester United dhe Gallatasaray.

Sot per sot, sipas asaj qe thote Sky Sport ka mbetur vetem nje piste per Kolumbianin: Interi. “Tashme jane shume te larta mundesite qe Guarin te qendroje ne Milano, sepse per te nuk ka pista te tjera te mbetura ne kembe”, shpjegojne nga Sky Sport 24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags