Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,265 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Kondogbia duhet te kete vazhdimesi. Ja si Mancini do perdore Banega…

Sky – Kondogbia duhet te kete vazhdimesi. Ja si Mancini do perdore Banega…
Inter Club Staff

Andrea Paventi ne studiot e Sky Sport 24 i eshte pergjigjiur pyetjeve te tifozeve interist qe i jane drejtuar redaksise se Sky Sport.

Keto jane fjalet e gazetarit te njohur: “Kondogbia duhet te tregoje kualitetin e tij, te gjeje besim ne vetvete, te gjeje vazhdueshmeri dhe nje rendiment te kenaqshem. Vitin qe lam pas nuk ka pasur vazhdimesi. Roli i Banega? Do te luaje aty ku ka luajtur ne drejtimin e Emery ne dy sezonet e fundit, pra pas shpines se sulmuesve. Mendoj se skema do te jete nje 4-2-3-1 dhe ai do te jete referimi per Icardin. Merkato? Mancini duhet te kenaqet nga drejtuesit. Takimi me Thohir dhe me drejtuesit e tjere duhet te qartesoje shume gjera sepse tre-kater lojtare eshte e sigurte qe do te vine. Mancio deshiron te kuptoje se kush mund te vije tek Interi sepse nuk eshte mesuar me kete situate ku blerjet te vendosen nga te tjeret por deshiron qe blerjet ti vendose vete. Prandaj tranjeri kerkon qartesi nga klubi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.