Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

712 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky konfirmon: Sot Rei Manaj zhvillon vizitat mjekesore tek Pisa!

Sky konfirmon: Sot Rei Manaj zhvillon vizitat mjekesore tek Pisa!
Inter Club Staff

Sic eshte folur sot gjate dites ne mediat italiane, sot do te jete dita e Rey Manaj tek Pisa.

Sipas asaj qe tregon Sky Sport 24, ne fakt, lojtari shqiptar do te zhvilloje kete mbasdite vizitat mjekesore tek klubi toskan dhe me pas do te hedhe edhe firmen ne kontrate. Ky transferim do te jete nje huazim i thjeshte nga Interi. Rey e nis keshtu nga Serie B, nje kampionat ku pritet te gjeje me shume hapisra dhe nje tranjer qe e mbeshtet me shume se sa ai i meparshmi tek Pescara.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.