Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,164 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Kontakt Agnelli-Thohir. Juventus percakton kushtet per Vucinic. Kurse Guarin…

SKY – Kontakt Agnelli-Thohir. Juventus percakton kushtet per Vucinic. Kurse Guarin…
Xhorxh Gellci

Sot pasdite ka patur kontakte mes Erick Thohir dhe Andrea Agnellit per te sjelle Vucinic tek Inter ne nje operacion qe nuk do te perfshinte Guarin. Juventus ka percaktuar kushtet e saj: huazim te paguar me detyrim blerjeje. Presidenti zikalter do te arrije ne Itali te dielen dhe do te kuptohet me mire nese kjo tratative do te mbyllet. Megjithate, duke folur koke me koke, optimizmi eshte me i madh, shpjegon Sky Sport 24.

Ndersa per Fredy Guarin, pervec Napolit eshte hapur edhe mundesia Manchester United. Sipas Sky Sport, drejtuesit e United kane takuar koleget interiste tre here gjate javes te fundit, prandaj mendohet se Manchester mund te hidhet ne sulm ne fund te merkatos. Ne takimet Inter-United eshte folur edhe per Kovacic, por talenti zikalter nuk leviz nga Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.