Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,680 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Kovacic eshte i pashitshem per Interin. Tani e ka radhen…

Sky – Kovacic eshte i pashitshem per Interin. Tani e ka radhen…
Inter Club Staff

“Ai nuk do te largohet per asnje arsye”. Edhe pse ka pasur disa zera ne dhjetor per nje largim te mundshem te tij, Mazzarri nuk do tja dije edhe pse e ka perdorur pak kete fillim sezoni, por ne ndeshjet e fundit ai pothuajse ka luajtur cdo ndeshje, edhe pse disa i ka nisur nga pankina.

SkySport24 ka folur per mundesine e largimit te tij. Ja cfare ka thene Luca Marchetti: “Po flasim per nje investim te rendesishem te Interit. Interi i Thohir do te mbeshtetet tek te rinjte, dhe keshtu Kovacic do te qendroje dhe do te luaje me shume. Pastaj do i takoje atij te binde Mazzarrin qe ta aktivizoje me vazhdimesi…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.