Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,731 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Kovacic jashte, Mazzarri shume i shqetesuar. Problemi eshte…

Sky – Kovacic jashte, Mazzarri shume i shqetesuar. Problemi eshte…
Inter Club Staff

Nder shume motivet qe Mazzarri nuk eshte i lumtur kete nisje sezoni tek Interi eshte edhe demtimi i Kovacic qe nuk ka luajtur asnje ndeshje kete fillim sezoni.

Ne Pinzolo u fol per nje shqetesim te vogel muskular, por faktet me vone kane treguar sipas Sky se flitej per nje problem me te rende, me sakte nje terheqje muskulare. Duke mos e patur ne dispozicion Kroatin eshte penalizuar skuadra, si dhe puna e teknikut i cili kishte menduar ti ndryshonte rolin ne fushe dhe ta avanconte me perpara ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.