Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

211 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Kujdes Inter, Roma eshte futur ne loje per Isla

SKY – Kujdes Inter, Roma eshte futur ne loje per Isla
Xhorxh Gellci

Jo vetem Nainggolan. Sipas SkySport 24, Roma po synon edhe Mauricio Isla. Juventusi dhe Udinese jane bashkepronare te kartonit te lojtarit, por Udinese i ka lene dore te lire Interit per te nisur tratativat per gjysmen qe i takon Juventus. Por ne kete tratative po futet edhe skuadra verdhekuqe. Klubi zikalter eshte sigurisht ne avantazh ne kete moment, edhe agjenti i lojtarit po flet per tratative te avancuar, duhet patur kujdes per interesimin e formacionit kryeqytetas qe pervec Nainggolan, po e sfidon Interin edhe per Islan.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.