Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,357 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Kunder Juves ka mundesi te luhet me 4-2-3-1: Edhe Podolski…

Sky – Kunder Juves ka mundesi te luhet me 4-2-3-1: Edhe Podolski…
Inter Club Staff

Mund te kete hapsire edhe per Lukas Podolskin ne njembedhjeteshen e Interit qe do te sfidoje Juventusin ne ndeshjen e pare te javes se 36 ye Serie A, e cila do te luhet te shtunen ne oren 18:00 ne Meazza.

Gjermani i Interit pritet te luaje qe nga minuta e pare ne nje 4-2-3-1 hipotetik. Me te do te luaje edhe Icardi, Shaqiri dhe Palacio. Ne mesfshe, me Guarin te demtuar, hapsire per Medel dhe Kovacic. Perpara Handanovic do te jete mbrojtja e konfirmuar: D’Ambrossio, Vidic, Ranocchia dhe Juan Jesus.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.