Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,019 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky, lajm shokues: “Mancini, qarkullojne zera per zgjidhje kontrate. Dy emra per ta zevendesuar…”

Sky, lajm shokues: “Mancini, qarkullojne zera per zgjidhje kontrate. Dy emra per ta zevendesuar…”
Bujar Berishaj

Massimiliano Nebuloni, i derguar i Sky Sport ne grumbullimin e Interit ne Brunico, ka folur per largimin e Roberto Mancinit nga aty drejt Milanos per nje ceshtje burokratike para nisjes ne Amerike. Por ka shtuar edhe disa te reja:

“Pas deklaratave te Mancinit dhe tonit te perdorur publikisht ne keto ore duket e veshtire qe mund te vazhdohet sezoni i ri ne kete menyre. Trajneri eshte takuar me Bolingbroke qe ka shkuar ne Brunico pas input-it te Thohir per te kuptuar shqetesimin e trajnerit. Qarkullojne zera per nje zgjidhje kontrate me nje demshperblim per teknikun dhe ne mesin e gjerave qe Mancini e Bloingbroke mund te kene biseduar mund te jete pikerisht kjo hipoteze. Sipas disa zerave ka disa emra ne rast largimi te Mancinit. Emrat jane ata te Prandellit dhe Leonardos qe mund te behet edhe dirigjent duke pasur tashme raporte te shkelqyera me Zanettin”.

Te Sky Sport shtojne qe per momentin nga Interi nuk kane arritur konfirmime per keto zera. Nga ana e trajnerit nuk ka ardhur asnje kerkese.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.