Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

679 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Lajmet e keqija nuk kane te sosur: Demtimi i M’Vila shume serioz. Por me i lehte se i D’Ambrossios…

Sky – Lajmet e keqija nuk kane te sosur: Demtimi i M’Vila shume serioz. Por me i lehte se i D’Ambrossios…
Inter Club Staff

Massimiliano Nebuloni tregon pe Sky Sport 24 se demtimi i Yann M’Vila, eshte goxha i rende por me i lehte se ai i Danilo D’Ambrossios.

Lojtari francez i eshte nenshtruar kontrolleve mjekesore te nevojshme nga doktoret e Interit dhe mesa duket demtimi i mare ne ndeshjen e Europa League ndaj Saint-Etienne ka qene i rende dhe ai do e qendroje jashte per rreth 1 muaj: Ka probleme me gjurin e kembes se majte.

Lojtari keshtu do te mungoje per Mazzarrin per rreth nje muaj dhe do te humbase shume ndeshje te rendesishme. Rikthimi i tij pritet te behet ne mesin e nentorit pas ndeshjeve te kombetareve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags