Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,190 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Lamela dhe Osvaldo shume objektiva te veshtire. Ideja e fundit eshte…

Sky – Lamela dhe Osvaldo shume objektiva te veshtire. Ideja e fundit eshte…
Inter Club Staff

Sky flet per merkaton e Interit. Ja situata e zikalterve sjelle nga eksperti i merkatos Mario Giunta: “Po punohet per D’Ambrosio, nje mesfushor dhe per nje sulmues qe mund ti beje shoqeri Palacios ne sulm. Dje eshte rikthyer Milito, por akoma nuk ka ritmin e ndeshjeve. Icardi ka akoma probleme me pubalgjine dhe zikalterit nuk mund te presin dot me. Emrat pe sulmin jane ata te Osvaldos dhe Lamelas, por jane endrra me shume se sa objektiva duke pare veshtiresite qe ka per te vazhduar nje tratative. Dy ish lojtaret e Romes kane gjetur pak hapsira ne Premier, por dy klubet e tyre nuk deshirojne ti shesin nen cmim sepse kane shpenzuar shume per ta.”

Ndersa per sa i perket idese se fundit per Borriellon, ai thote: “Si ide ka lindur dje. Borriello i pelqen edhe Fiorentines pas demtimit te Rossit. Ai eshte sulmuesi i peste tek Roma dhe mund te jete nje zgjidhje e shpejte e problemeve te Interit ne sulm. Nuk ka akoma nje tratative, por do te punohet ndoshta per nje huazim. Interi mund te pranoje ti paguaje rrogen duke bere keshtu Romen te mendohet. Borriello mer tek Roma 2,7 milion euro ne sezon.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.