Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

633 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Leo-Inter, nese nuk behet tani do behet pas pak kohesh…

SKY – Leo-Inter, nese nuk behet tani do behet pas pak kohesh…
Andi Prifti

Dje ai e mohoi, ashtu siç beri dhe Thohir heren e fundit qe fluturoi per ne Milano. Leonardo ka shpjeguar: “Tani nuk ka asgje konkrete, nuk kam pasur kurre kontakte me indonezianin, por me Interin kam kontakte te vazhdueshme.” Nje raport qe nuk eshte nderprere asnjehere.

E pamundur te mohosh qe mes Leo dhe zikalterve nuk ka nje ndjenje – shpjegon Barzaghi per SkySport24dhe nuk e di nese mund te behet kete vit, por vitin e ardhshem mund te behet rikthimi, te fillojne telefonatat dhe kontaktet.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.