Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

562 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Leonardo, eshte shume heret. I pelqen Thohir dhe Morattit, por…

SKY – Leonardo, eshte shume heret. I pelqen Thohir dhe Morattit, por…
Xhorxh Gellci

E kishte lene te kuptohej te premte ne mengjes kur disa gazetareve u kishte thene ne menyer informale, qe tratativa eshte ne nje pike te mire, por nuk eshte akoma momenti per te propozuar emrat nga ana e tij. Dhe kur e pyeten per Leonardon, shpjegoi qe nuk kishte ardhur ne Milano per ti propozuar emra drejtuesish Morattit. Ne Sky Sport 24, Silvia Vallini, e cila po ndjek nga afer ceshtjen Thohir Inter, ka komentuar keshtu nje mundesi te futjes te Leonardos ne shoqeri: “Eshte shume heret per te folur, ne kete moment ka ceshtje dhe probleme me te rendesishme per te zgjidhur. Gjithsesi, nuk perjashtohet kategorikisht se Leonardo mund te rikthehet tek Inter, por ne rolin e drejtuesit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.