Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,468 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Leonardo-PSG mer fund! Por Interi…

Sky – Leonardo-PSG mer fund! Por Interi…
Inter Club Staff

Leonardo sot ka dorezuar ‘celsat’ e PSG, dhe klubi e ka pranuar dorheqjen e tij. Ish tranjeri i Interit ka vendosur qe te largohet nga detyra ne klub pasi Federata Franceze e skualifikoi per nje vit pas te shtyres qe i beri nje arbitri pas nje ndeshjeje.

Sipas asaj qe raportohet nga SkySport24, nga gazetarja Vera Spadini, pas merkatos, kur te lere Parisin, drejtuesi mund te vendose qe te beje pak pushime, sepse per te sdo te ishte e veshtire te gjente nje skuader. Me Interin ka raporte shume te mira, te cilat nuk i ka nderprere edhe pas largimit. Nje raport qe lindi qe ne momentin qe ai u largua nga Milani per tek Interi. Drejtuesi Brazilian ishte lidhur disa here me te ardhmen e Interit perpara se te vinte Mazzarri, por jo si tranjer, por si drejtues. Tani duhet te presim zhvillimet, por veshtire se Leonardo do te shkoje tek ndonje ekip deri ne fundin e ketij sezoni qe sapo nis. Gjithsesi Interi eshte tek dera…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.