Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

493 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Malcom, Interi e ka seriozisht: takim ne Milano me agjentet dhe presidentin e Bordeaux

Sky – Malcom, Interi e ka seriozisht: takim ne Milano me agjentet dhe presidentin e Bordeaux
Bujar Berishaj

Ndizet merkato ne shtepine e Inter.

Sic raporton Sky Sport sonte, klubi zikalter eshte futur ne gare shume seriozisht per Malcom, sulmues brazilian te Bordeaux.

Sot gjate dites ishte raportuar per nje takim me Interit dhe Bordeaux ndersa tani eshte Sky Sport qe konfirmon kete lajm.  Ne fakt, ne keto momente po mbahet nje takim ne Milano mes Interit, presidentit te Bordeaux dhe agjenteve te Malcom.

Klubi francez nis me nje kerkese prej rreth 50 milione euro per lojtarin kurse zikalterit nga ana tjeter shpresojne te arrijne ne 40 milione euro plus bonuse me formula per t’u studiuar.

Nga interesimi i diteve te kaluara kemi ardhur tek nje takim mes paleve te perfshira, shenje e nje interesimi te vertete dhe te gjalle nga ana e Interit.

Nuk eshte e lehte por Inter po provon seriozisht. Malcom po behet nje piste e nxehte…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.