Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

778 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Malcom+Nainggolan te Inter, kush tha qe nuk eshte e mundur? Per momentin…

Sky – Malcom+Nainggolan te Inter, kush tha qe nuk eshte e mundur? Per momentin…
Bujar Berishaj

Te shiten lojtar per te barazuar bilancin 2018.

Ky eshte prioriteti i drejtorit sportiv Piero Ausilio per 30 qershorin.

Por Ausilio nuk harron edhe merkaton ne hyrje, perkundrazi mund te bej dy goditje te medha: Radja Nainggolan dhe Malcom.

Sic raporton Sky Sport ndjesia eshte qe Interi mund t’i bej me te vertete keto dy blerje dhe te sjell ne Milano si belgun ashtu edhe sulmuesin e krahut te Bordeaux.

Mes tyre ai qe eshte me afer ne kete moment eshte Malcom, sepse Interi ka tashme nje akord total me lojtarin dhe dje nga Bordeaux ka pasur nje hapje per te pranuar nje huazim me te drejte blerje per nje shifer prej 40 milione euro ne total.

Ne anen tjeter per Nainggolan pritet nje kontakt ne javen tjeter mes Inter dhe Romes per te diskutuar me shume.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.